Starzone

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Starzone

 • Polska Wódka Starzona w beczkach „Assemblage” 700ml

  Unikalny smak każdej partii uzyskano dzięki dojrzewaniu wyrobu w pojedynczych wyselekcjonowanych dębowych beczkach po szlachetnych odmianach win. Polska wódka starzona w beczkach „Assemblage” 2023 to limitowana partia 337 butelek wytworzona na bazie spirytusu żytniego, która dojrzewała ponad 36 miesięcy w beczce po kompozycji szlachetnych czerwonych win. To wyrób o wyjątkowo łagodnym, dojrzałym i naturalnym bukiecie smakowym z nutami orzecha laskowego i suszonych owoców, z łagodnym dębowym finiszem. Naturalna barwa wyrobu, niekorygowana dodatkami. Kontrolowany czas i warunki dojrzewania. Dębowa beczka zalana po raz pierwszy po zlaniu wina.

   

  53,4 % obj. / 700ml

 • Śliwowica starzona w beczkach 700ml

  „Starzona w beczkach” To linia wyrobów manufakturowych wytwarzanych na bazie najwyższej jakości surowców. Unikalny smak każdej partii uzyskano dzięki dojrzewaniu wyrobu w pojedyńczych wyselekcjonowanych dębowych beczkach po szlachetnych odmianach win. Śliwowica starzona w beczkach „cabernet sauvignon” 2022 to limitowana partia 292 butelek, która dojrzewała ponad 38 miesięcy w beczce po szlachetnym winieszczepu cabernet sauvignon z winnicy położonej w regionie Sandomierza. To wyrób o wyjątkowo łagodnym, dojrzałym i naturalnym bukiecie smakowym z nutami owocowymi, słodyczą karmelu i wanilii. Wyczuwalny dębowy finisz uzyskany dzięki dojrzewaniu destylatu śliwowego. Naturalna barwa wyrobu. Kontrolowany czas i warunki dojrzewania. Dębowa beczka zlana po raz pierwszy po zlaniu wina.

   

  51,8 % obj. / 700ml

Naturalne z Podlasia

Jakość i naturalny charakter to główne cechy naszych wyrobów. Receptury naszych alkoholi opracowujemy wyłącznie na bazie naturalnych składników.