O nas

Kilka słów o nas

Jakość, nie ilość

Tworzymy alkohole z pasji do tradycji i nieustannego poszukiwania smaków. Czerpiemy pełnymi garściami z tradycji i miejsca, w którym tworzymy nowe i odtwarzamy od lat sprawdzone receptury. Chcemy aby każda zakorkowana butelka Old Polish Vodka zamykała w szkle klimat miejsca, widoki i duszę Polskich Kresów, Białowieskich Lasów i wieloletniej Polskiej tradycji gorzelniczej.

Jakość

Produkty wysokiej jakości, tworzone na bazie naturalnych składników pozyskiwanych w większości z terenów Podlasia. Małe partie nastawowe, oraz długi czas zestawiania.

Czas realizacji

Przesyłka z naszymi produktami trafia do klienta zazwyczaj już następnego dnia od zamówienia prosto z naszej manufaktury alkoholi.

Pasja

Każdy z produktów powstaje dzięki pracy ludzkich rąk, dbamy o każdy szczegół od nastawu alkoholi porzez ręczne rozlewanie etykietowanie i koncesjonowanie.

Pewna marka

Marka rozpoznawalna wśród klientów detalicznych oraz firm. Nasze produkty znajdziecie Państwo w najlepszych sklepach z alkoholami na terenie całej Polski.

Miejsce ma znaczenie

Tradycja i Podlasie

Nasz zakład mieści się w małej miejscowości Lewkowo Stare w regionie Puszczy Białowieskiej ostoi pradziejowej nieskażonej natury, która pozwala nam na korzystanie z jej dobrodziejstw. Miejsce produkcji ma znaczenie – to przekaz, który realizujemy poprzez charakter naszych wyrobów.